Chodím městem II. (fototextoblog)

sobota 28. březen 2009 07:45

Město je příběh a příběhy se rodí ze situace... Nafotil jsem jich řadu - těch situací - a k nim přidávám jako bonus slovní doprovod. Jeden z mnoha možných......Zmáčknu spoušť a zamáčknu slzu..   .

 

My čeští vodníci už dušičky neberem, z utopenejch stahujeme opasky..  


Maminko, klídek..ta vaše dcerunka ještě dejchá..Je to sice s přestávkama a trochu modrá, ale to je u téhle procedury mormální..Máme na to strašně přísný předpisy..Pak to zkusím s váma, bude se vám to líbit..A už vás nikdy nebude nic bolet..                             


Co můžu, tlačím...                            

  

Strašidlo na lince číslo 16. Mimochodem - je to vzorný zaměstnanec dopravního podniku a pracuje jako revizor..Velmi ho to baví a má výborné výsledky..Touto linkou už skoro nikdo nejezdí..    


Takovéhle hrby vám děcka narostou, když mi nebudete každé slovo věřit..Jsem paní učitelka a mám na to doma glejt..Vím skoro všecko..A už vám neřeknu nic!  Jen to, že nemám ráda Einsteiny..  

Sloni mě nezajímají..spíš mravenci..                  


Lidi vzala velká voda a zbylo jenom koště..Tím píšu básně..    

  

Ty schody tu minule nebyly.. Musím to pořádně rozjet...  


Seď,starej, seď a zavři tlamu..Vod samýho řečnění ji máš od ucha k uchu..    

  

"Těmahle rukama tě zaškrtím, miláčku.." aneb lady Macbeth z naší ulice..  

  

 


 

Jan Vargulič

Jan Vargulič

Jan Vargulič

Opatrně se rozhlížím..A neopatrně píšu..Nebo je to opačně? (Občas umístím článeček i do blogu idnes..viz - vargulic.blog.iDNES.cz, naposled Večer v hotelu Adlon, Migranti opačným směrem, Nedělní odpoledne ryze rodinného typu, Povoláním Syřan..

Středoškolský učitel v důchodu, který vzpomíná, ale jenom na vzpomínání se rozhodně neomezuje. Snad ani nejsem v důchodu, i když důchod pobírám a docela rád.. Viz můj facebook...https://www.facebook.com/jan.vargulic

REPUTACE AUTORA:
8,71 (VIP)

Tipy autora