Cinema-foto-blog

pátek 13. únor 2009 18:03

Mých poctivě uškudlených a momentálně volných pět peněz na natočení filmu nestačí, přesto jsem za pomoci kamarádů z tenisu podnikl alespoň první krok..Dali jsme dohromady scénářík a jednoho dne podle něj natočili pár situací a scén..Hned pak jsme se tvrdě rozhádali, jelikož účinkujicí si rychle osvojili manýry hollywoodských star a chtěli honorář a pohoštění - to vše na můj účet..Jako pomstu jim a zároveň i na rozloučenou s filmařskými sny mého pokročilého mládí uveřejňuji pár fotek s komentářem..Už bych do toho nikdy jindy nešel..  

Pro kamarády cukříček mletý na jemno...Máme tady pracovní poradu..Přivez jsem dobroty na vozejčku..

 

Copak tam ještě máme..? Čím je uctíme..?

 

Má úcta...V jakém oboru ráčíte působit..?

 

Á obchodní partneři se hlásej do fachy..máme tady novýho pracanta..trošku ho zaškolíme.....

 

Tak mladej..my jako uděláme skupinku a ty nacvičuj...tahej to z kapsy pěkně dvěma prsty..a na drobný se vybodni ...jenom to cinká a nic za to...A ty, Broku, neštěkej..

 

Pojď k nám taky..číčo...Berem tě.. máš tlustý prsty a třepou se ti, ale třeba se vypracuješ....Tady kluci byli taky pěkný motovidla a teď vokradou i četníka....

Jan Vargulič

Jan Vargulič

Jan Vargulič

Opatrně se rozhlížím..A neopatrně píšu..Nebo je to opačně? (Občas umístím článeček i do blogu idnes..viz - vargulic.blog.iDNES.cz, naposled Večer v hotelu Adlon, Migranti opačným směrem, Nedělní odpoledne ryze rodinného typu, Povoláním Syřan..

Středoškolský učitel v důchodu, který vzpomíná, ale jenom na vzpomínání se rozhodně neomezuje. Snad ani nejsem v důchodu, i když důchod pobírám a docela rád.. Viz můj facebook...https://www.facebook.com/jan.vargulic

REPUTACE AUTORA:
8,71 (VIP)

Tipy autora