Sprejeři nejsou frajeři..

pondělí 31. srpen 2015 08:04

Co si má člověk počít, když čeká na linkový autobus a on nejede (či jede, ale teprve někde za rohem). Mžourá tedy před sebe, třebaže by měl možná spíše klopit zrak po nevalném výkonu na kurtu, odkud právě přiklopýtal. A naproti přes vozovku vidí dva chlapíky, co si vedou zdatně na žebříku i na zemi a napravují škody způsobené vandaly (čti sprejery). Držím palce akrobatům s válečkem na dlouhé tyči, fasádníkům, co možná ani nejsou světáci, jak je líčil známý film..
"Šéfe, hlásím, máte to hotovo," zřejmě říká na posledním snímku do mobilu jeden z šikulů. A pro svůj dobrý pocit se ještě zeptá, kdy budou prachy za odvedené dílo..
Já tu dál sedávám a zírám na žlutou, ničím neporušenou zeď a říkám si: "Vydrž fasádo, vydrž, jak tě ti chlápci vymalovali..

 

CIMG0435.jpg

 

CIMG0439.jpg

 

CIMG0440.jpg

 

CIMG0461.jpg

 

CIMG0465.jpg

 

CIMG0470.jpg

 

CIMG0471.jpg

 

CIMG0472.jpg

 

CIMG0487.jpg

Jan Vargulič

Jan Vargulič

Jan Vargulič

Opatrně se rozhlížím..A neopatrně píšu..Nebo je to opačně? (Občas umístím článeček i do blogu idnes..viz - vargulic.blog.iDNES.cz, naposled Večer v hotelu Adlon, Migranti opačným směrem, Nedělní odpoledne ryze rodinného typu, Povoláním Syřan..

Středoškolský učitel v důchodu, který vzpomíná, ale jenom na vzpomínání se rozhodně neomezuje. Snad ani nejsem v důchodu, i když důchod pobírám a docela rád.. Viz můj facebook...https://www.facebook.com/jan.vargulic

REPUTACE AUTORA:
8,71 (VIP)

Tipy autora