Parkůr v parku...(fotoblog)

středa 14. říjen 2015 07:40

Naplno a tryskem běží kůň s jezdcem (nikdo jej nedohoní), skáče přes překážky a trať má zdolat v co nejkratším čase. Říká se tomu parkůr a je to sportovní disciplína provozovaná i na olympiádě. My - moje rodina - bydlíme už dlouhá léta u parku a tam je náš parkůr. Na překážky nedbáme (na Hané jsou nízké), spíše je vyhledáváme a ony vyhledávají nás. Času - toho měřitelného - už nemáme habaděj. Ale ještě nám zbývá jaro, léto, podzim, zima a všecky ty měsíce. Dalo se tam v parku provozovat skoro všecko. Na podzim běh po čerstvě spadalém listí, v zimě bruslení na jezírku (pozor, na ledě jsou přimrzlé větvičky) a taky sáňkování. Bylo možno mít i na nohou běžky a smýkat jimi po tenoučké vrstvě sněhu. Čas od času jsem tu profrčel na kole a dcery s vnučkou na kolečkových bruslích.

Jsem už starý kůň, ale na náš parkůr si ještě vždy rád zajdu.
Rychlým krokem.
Čas se mi přece pořád měří..

 

Park-9.jpg

 

Park-10.jpg

  

Park-11.jpg

  

Park-12.jpg

  

Park-13.jpg

  

Park-14.jpg

  

Park-15.jpg

  

Park-16.jpg

  

Park-17.jpg

  

Park-18.jpg

  

Park-19.jpg

 

Park-20.jpg

 

IMG_5516.jpg

 

IMG_5525.jpg

 

IMG_5551.jpg

 

IMG_5553.jpg

 

IMG_5557.jpg

 

 

 

 

Jan Vargulič

Jan Vargulič

Jan Vargulič

Opatrně se rozhlížím..A neopatrně píšu..Nebo je to opačně? (Občas umístím článeček i do blogu idnes..viz - vargulic.blog.iDNES.cz, naposled Večer v hotelu Adlon, Migranti opačným směrem, Nedělní odpoledne ryze rodinného typu, Povoláním Syřan..

Středoškolský učitel v důchodu, který vzpomíná, ale jenom na vzpomínání se rozhodně neomezuje. Snad ani nejsem v důchodu, i když důchod pobírám a docela rád.. Viz můj facebook...https://www.facebook.com/jan.vargulic

REPUTACE AUTORA:
8,71 (VIP)

Tipy autora