Tour de obývák aneb na rotopedu do hor...

pátek 23. červenec 2010 13:31

Tourmalet, Mont Ventoux, Aubisque, Alpe d´Huez..Mytická a mystická jména hor.
Armstrong, Contador, Andy Schleck, Kreuziger. Hrdinové dneška, co všem ujeli na kole..
Mám rád cyklistiku a taky chci někdy všem ujet. A zazvonit nahlas na zvonek na říditkách. Pěkně z velké dálky. Sedím však doma na rotopedu, točím nohama a z místnosti se nehnu, i když je pro mé sny malá..  

Mám rád Giro d´Itália, Tour de France, Vueltu a kdysi jsem měl v oblibě svůj privátní okruh vedoucí periferií města a okolními vesnicemi. Někdy jsem domů přivezl osobní rekord a někdy třeba nedostatková vajíčka. Právě se lámal režim..

Mám rád Tour de France a některé etapy jedu s jezdci sedě na rotopedu před obrazovkou. Snad i nějaký ten únik plánuji. Nejraději k naloženému talíři, jelikož jsem si všiml, že ti cyklisti zvučných jmen pořád něco jedí. Důležité je předcházet pocitu hladu, vysvětluji doma a posílám ženu pro další zásoby do sámošky..

Pití mám složeno pěkně u paty rotopedu. Láhev vedle láhve. Samé nejhorší značky..

Chystám se ujet všem.

Přední zadní závodník..

 

 

 

Jan Vargulič

Jan Vargulič

Jan Vargulič

Opatrně se rozhlížím..A neopatrně píšu..Nebo je to opačně? (Občas umístím článeček i do blogu idnes..viz - vargulic.blog.iDNES.cz, naposled Večer v hotelu Adlon, Migranti opačným směrem, Nedělní odpoledne ryze rodinného typu, Povoláním Syřan..

Středoškolský učitel v důchodu, který vzpomíná, ale jenom na vzpomínání se rozhodně neomezuje. Snad ani nejsem v důchodu, i když důchod pobírám a docela rád.. Viz můj facebook...https://www.facebook.com/jan.vargulic

REPUTACE AUTORA:
8,71 (VIP)

Tipy autora